Brand webu
Úvod   »   Aktuality   »   CASHBACK

CASHBACK

AKCIA „Peniaze za bezdrát“

Na obdobie 1.7. až 31.8.2016 vyhlasuje Sennheiser akciu „Peniaze za bezdrát alebo nenecháme Vás v tom samých“. V súvislosti s ďalším úbytkom frekvenčného pásma pre bezdrôtové mikrofóny (informácie tu) sa približuje nutnosť nákupu bezdrôtových mikrofónov i odposluchov v nových, bezpečných frekvenčných rozsahoch. Pokiaľ plánujete takýto nákup, pripravili sme pre Vás možnosť vrátenia časti peňazí, ktoré za nové systémy miniete. Princíp celej akcie je jednoduchý:
1. Vyberiete si vhodný bezdrôtový systém Sennheiser – inšpiráciu môžete nájsť na našich stránkach.
2. Vybraný systém si zakúpite u niektorého z autorizovaných dílerov Sennheiser – ich zoznam nájdete tu.
3. Zaregistrujte sa na stránke Sennheiser, kde (v angličtine, odkaz STEP 2) vyplníte údaje o vrátenom mikroporte a o osobe a získate poukaz na vrátenie peňazí.
4. Dostavíte sa do našej kancelárie (kontakt nájdete tu), so sebou prinesiete faktúru za nový bezdrôtový set Sennheiser, poukaz na vrátenie peňazí a funkčný starý bezdrôtový systém. Všetko to môžete poslať ja poštou, na balík napíšete CASH BACK.
5. Naši technici vykonajú kontrolu dokladov i starého setu a v prípade, že budú zodpovedať podmienkam akcie, potvrdia výšku vrátenej čiastky.
6. Sennheiser Vám zašle uvedenú čiastku.

Akcia sa týka týchto bezdrôtových mikrofónov Sennheiser:
Bezdrôtový set Platí pre Čiastka
ew 100 G3 všetky typy 100 €
ew 300 G3 všetky typy 150 €
ew 500 G3 všetky typy  200 €
ew D1  všetky typy  200 €
AVX mimo typu AVX-ME2 150 €

Vrátený bezdrôtový mikrofón môže byť i inej značky ako Sennheiser, musí však byť porovnateľnej kategórie, nie lacný čínsky „noname“.