Brand webu
Úvod   »   Aktuality   »   MOMENTUM InEar Wireless

MOMENTUM InEar Wireless

Milí kolegovia.
Sme radi, že Vám môžeme predstaviť nové slúchadlá Sennheiser MOMENTUM In-Ear Wireless, ide o najnovší prírastok do rodiny prémiových modelov MOMENTUM, tento úplne nový model bol po prvýkrát predstavený na výstave CES Trade show v januári 2017.
Tieto slúchadlá spájajú luxus, vysokú kvalitu materiálu a inovatívnu akustickú konštrukciu pre neuveriteľne dokonalé posluchové zážitky – tentokrát navyše s absolútne neprekonateľnou technológiou bezdrôtovej konektivity, ideálnou pre mobilné prístroje.

PRODUKTOVÉ INFORMÁCIE

Profil cieľovej skupiny
Slúchadlá MOMENTUM In-Ear Wireless sú určené pre Young City Solos. Young City Solos je skupina nezávislých užívateľov, mladých až stredného veku. Tí to mladí profesionáli majú vyššie príjmy a väčšina z nich (75 %) nie sú ženatí/vydaté. Sú mjitelia smartphonov alebo hudobného prehrávača, ktorý najlepšie vyhovuje ich vášni pre hudbu.
Neustále sa venujú buď svojej práci alebo svojej zábave, a to ako v zamestnaní, tak i doma. Sledujú správy, predpoveď počasia, stav bankového konta a vyberajú spôsoby cestovania. Neustále používajú internet ako základný zdroj zábavy.
Young City Solos uprednostňujú extrémne rýchly a aktívny spôsob života. Títo nezávislí ľudia sú ochotní venovať ľubovoľné čiastky na svoje nočné aktivity, navštevujú nočné a tanečné bary, popové a rockové koncerty. Venujú sa zdravému životnému štýlu, aby zostali fit, navštevujú telocvične, kde na špeciálnych strojoch pracujú na svojom vzhľade, váhe a ďalších viditeľných znakoch životného úspechu.


Produktový príbeh

Základný popis produktu v jednej vete: Úplne nová generácia Bluetooth slúchadiel s unikátnym zdobeným koženým nákrčníkom spája dokonalý luxus, hi-tech materiály a inovatívnu akustickú konštrukciu, prinášajúcu neočekávane dokonalý posluch spojený s komfortom bezdrôtového pripojenia, ideálneho pre mobilné komponenty.
Základný produktový zámer: Sennheiser MOMENTUM In-Ear Wireless prinášajú nekompromisne to to najlepšie ako v štýlovom designe, tak vo zvukovej kvalite a umožňuje úplnú voľnosť pre užívateľov mobilov s pripojením Bluetooth.
Popis
Absolútny ultimátny nekompromisný štýl, dokonalá reprodukcia a najpohodlnejšia možná mobilita. Sennheiser vytvoril MOMENTUM In-Ear Wireless – novú generáciu Bluetooth slúchadiel s unikátnym zdobeným koženým nákrčníkom.
 
Slúchadlá MOMENTUM In-Ear Wireless predstavujú perfekcionizmus v každom detaile, boli vytvorené pre bohatšie a úplne neobmedzené zvukové zážitky. Dokonale spracovaný in-ear zvukový systém je určený k perfektnému vedeniu zvuku: Tento vysoko kvalitný dynamický reprodukčný systém je signifikantný pre slúchadlá MOMENTUM, ktorých zvuk je dokonale frekvenčne vyvážený od pevných a prorodzene mohutných basov, detailného vokálu až po perlivé výšky reprodukované v kryštalicky čistej dokonalosti. Toto všetko je znásobené mohutnou dynamikou akú poznáte zo živých vystúpení kapiel.
 
Vďaka Bluetooth 4.1, s podporou AAC kodeku a Qualcomm® apt-X™ kompatibilite, je ich skutočne audiofilný zvuk dostupný v čistej, kryštalicky dokonalej čistote a frekvenčne bohatej reprodukcii, a to všetko v príjemnej slobode bezdrôtového posluchu.
 
Srovnako ako všetky ostatné slúchadlá série MOMENTUM, reprezentuje tento nový model perfektné prepojenie štýlového spracovania materiálov tej najvyššej úrovne, poskytujúce nielen udivujúce pohodlie a komfort pri posluchu, ktorý je docielený mimoriadne mäkkou ovčou kožou, ktorou je precízne obšitý slúchadlový technologický „nákrčník“, ktorý obsahuje mikroUSB konektor, akumulátor, prijímač, vysielač, zosilňovače, mikrofón a celú ovládaciu elektroniku. Tento ergonomicky konštruovaný nákrčník, ktorý je vlastne technologickým zázemím vlastných ľahkých slúchadiel. Dokonalé materiály ako oceľ, tuhý a nárazuvzdorný polykarbonát, na dotyk príjemná ale húževnatá a odolná ovčia koža, dodávajú slúchadlám MOMENTUM nielen nezameniteľne luxusný vzhľad, ale tiež poskytujú tomuto komponentu odolnosť pre bezstarostné užívanie počas bežného pracovného i voľného dňa, pre plnohodnotný život v pohybe.
 
S ohromující desetihodinovou výdrží vestavěného akumulátoru, jsou MOMENTUM In-Ear Wireless ideální pro užívání si po celý den s mobilním vybavením. Integrovaný třítlačítkový ovladač a neviditelně začleněný mikrofon se špičkovými profesionálními vlastnostmi poskytují uživateli další přidanou hodnotu komfortních telefonních rozhovorů probíhajících v úžasném soukromí v jakémkoli prostředí. Nejmodernější elektronika zakomponovaná do luxusního nákrčníku poskytuje okamžité propojení s mobilními telefony či jinými zdroji hudebního signálu. Umožňuje jejich komfortní a přehledné ovládání. K dispozici je snadno dostupný třítlačítkový ovladač a možnost využití multikonektivity - současného připojení dvou samostatných komponentů. Díky systému NFC je každé připojení dílem okamžiku. Intuitivní systém vás nejen vibrací upozorní na aktuální telefonní hovor ale dokonce i na snížení kapacity akumulátoru a potřebí jeho dobití čím zabrání jeho poškození či snížení životnosti.   


Kľúčové vlastnosti:
 • Postavené s nekompromisným majstrovstvom z prémiových materiálov vr. ocele, leštených chromových designových detailov a luxusného pokrytia nákrčníka ovčou kožou.
 • Špeciálne spracovaný oceľový zvukový tunel poskytujúci akustickú precíznosť a zvukové vlastnosti dostupné iba v špeciálnej edícií MOMENTUM – neuveriteľné bohatstvo basov, detailne prorodzený vokál a obrovský hudobný priestor.
 • Ergonomický a robustný nákrčník prospôsobený pre celodenný posluch.  
 • Bluetooth 4.1 Wireless Technology
 • Podpora Qualcomm® apt-X™ pro skutočný audiofilný zvuk
 • AAC (Advanced Audio Coding) pre zabezpečenie vysoko kvalitného zvuku a akustickej transparentnosti
 • NFC –párovanie na jedno stlačenie
 • Zrozumiteľné hlasové upozornenie a vibračné varovanie
 • Možnosť súčasného pripojenia 2 komoponentov (napr. mobilného telefónu a notebooku) s podporou 3-way calling funkcie
 • Možnosť prenášať audiosignál po USB kábli
 • 10 hodinová prevádzka akumulátora s 1,5 hodinovým rychlým USB nabíjaním
 • Personalizácia pomocou adaptéra pre dokonalé odizolovanie od okolitého hluku (ušné adaptéry v 4 odlišných veľkostiach v sete)
 • Prémiové, odolné prepravné púzdro v sete

Produktové fotografie: