Brand webu
Úvod   »   Aktuality   »   Nové hracie slúchadlá PC 373 D

Nové hracie slúchadlá PC 373 D

Hracie slúchadlá
Sennheiser PC 373D s 7.1 Surround Sound
 

S radosťou Vám predstavujeme nové hracie slúchadlá Sennheiser PC 373D s perfektným Dolby 7.1 surroundovým zvukom. Tento nový model je pokračovateľom bestselleru PC 363 D, tentokrát s dokonalejším designom USB prevodníkov i slúchadiel. S novým softwarom ich jednoduchšie prispôsobíte svojím konkrétnym požiadavkám.
 
Produktové informácie
 
Profil cieľovej skupiny

Nový hrací headset je vyvinutý pre hráčov vyhľadávajúcich herné dobrodružstvo, ale súčasne vyžadujú mimoriadny komfort a pohodlie pri dlhotrvajúcich hracích aktivitách. Cieľovou skupinou sú hráči dávajúci prednosť vysoko kvalitným komponentom, požadujúci pre svoj čas trávený odpočinkom a hrou to nejlepšie na trhu.

Produktový príbeh 
Updatovaný design a nový software pre dokonalejšiu customizáciu
 
Hráči uprostred dokonale priestorového zvuku ľahko zabudnú na okolitý svet a pri posluchu Sennheiser PC 373D sa plne sústredia na realitu hry. Či virtuálne beháte po uliciach Los Santos alebo sa pridružíte k boju v džungli, nič Vám nenahradí zvukovú kvalitu, štýl a komfort. Ľahko si zvyknete na vyšší level – stal ste sa členom Sennheiser Gaming Headset Family.
 
Headset PC 373D je následovníkom mimoriadne populárneho modelu PC 363D – preferovaného hráčmi po celom svete. Highendová akustická technológia Sennheiser dáva záruku audiofilného zvuku otvorených slúchadiel s dokonalým priestorovým zvukom rovnajúcim sa klasickému 7.1 Dolby Surround. Reprodukcia s perfektnou čistotou a presnosťou definície zvukov v priestore. Získate tiež ekvalizér pre dokonalé prispôsobenie vašim herným požiadavkám. Pri posluchu hudby zapnite jednoducho Off a záskate úplne neutrálny, ničím neovplyvnený posluch.
 
Vďaka vysoko kvalitnému mikrofónu s funkciou noise-cancelling a perfektne nastaveným algoritmom na redukciu šumu vám headset PC 373D garantuje zvukovo úplne čistú komunikáciu so svojím tímom nerušenú okolitým hlukom. Výhodná možnosť výberu z 3 tónových filtrov umožní nastaviť, ako hlasno budete počuť svoj vlastný hlas v komunikácií. To zabráni zbytočne hlasitým prejavom a nebudete kričať do mikrofónu. Vypnutie mikrofónu je jednoduché – zdvihnete ramienko. Headset je vybavený veľmi pohodlnými, príjemne mäkkými náušníkmi, v ktorých sú uši voľne odvetrávané.
 


Hlavné výhody
 
  • Dokonalá orientácia v priestore hry vďaka prehľadnému High-end Dolby 7.1 Surround Sound
  • Presné vnímanie každého zvukového detailu, vďaka pokročilej reprodukčnej technike Sennheiser
  • Ľahké prispôsobenie zvuku vaším požiadavkám
  • Zachovajte chladnú hlavu, vďaka priedušným náušníkom to bude jednoduché
  • Dialógy v kryštalickej čistote – profesionálny noise-cancelling mikrofón
  • Ľahké odpojenie vlastného mikrofónu – iba zdvihnete ramienko a nikto vás nepočujeTechnické dáta
Frekvenčný rozsah slúchadiel  15 – 28,000 Hz
Frekvenčný rozsah mikrofónu  50 – 16,000 Hz
Akustický tlak (SPL)  116 dB
Impedancia  50 Ω
Princíp slúchadiel  Dynamické, otvorené
Dĺžka kábla  1.7 m + 1.2 m
Pripojenie  USB
Citlivosť  -38 dBV/PA
Cena  248 EUR