Brand webu
Úvod   »   Aktuality   »   Očakávané slúchadlá ​MOMENTUM True Wireless 4 prídu na trh už v marci!

Očakávané slúchadlá ​MOMENTUM True Wireless 4 prídu na trh už v marci!

MOMENTUM True Wireless 4 sú slúchadlá nabité viac ako tuctom vylepšení a prelomovým zvukom je doteraz najlepším vyrobeným modelom bedrôtových slúchadiel značky Sennheiser. Poskytuje bezkonkurenčný zvuk pre audio nadšencov, s pôsobivý rosterom konektivity postaveným na platforme Qualcomm® S5 Sound Gen 2 a Snapdragon Sound™ Technológia pre aptX™ poskytuje bezstratovú kvalitu zvuku a ultra nízku latenciu.

Slúchadlá Bluetooth® 5.4 tiež prinesú podporu Auracast™ a prepracovaný dizajn antény pre výnimočnú kontinuitu signálu kdekoľvek sa budete nachádzať. Slúchadlá MOMENTUM True Wireless 4 ponúkajú hneď niekoľko upgradov - vylepšenie adaptívneho ANC, ladenia a systému batérie, vďaka čomu sú každodenným spoločníkom pre všetky životné dobrodružstvá, okrem týchto, však ponúkajú aj iné praktických vylepšení.

Štvrtá generácia slúchadiel MOMENTUM True Wireless sa môžu pochváliť 7,5 hodinami nepretržitého počúvania inšpirovaného všetkými milovníkmi dobrého zvuku, nabíjacím puzdrom Qi a rýchlym nabíjanie cez USB-C. MOMENTUM True Wireless 4 bude k dispozícii v troch farebných prevedeniach; čierna medená, kovová striebro a grafit – a bude k dispozícii v marci 2024.