Brand webu
Úvod   »   Aktuality   »   PXC 550

PXC 550

Upgrade vašej cesty
Slúchadlá Sennheiser PXC 550 Wireless – ideálny spoločník na dlhé cesty
 
Pokiaľ chcete cestovať v maximálnej pohode, je čas upgradovať svoje možnosti novými slúchadlami Sennheiser PXC 550 Wireless. Tieto slúchadlá sú stvorené pre dokonalý luxus a pohodlie manažérov na ich dlhých obchdoných cestách. Príjemný spoločník,  PXC 550 Wireless vám poskytnú vysoko kvalitný zvuk až 30 hodín na jedno nabitie akumulátora bezdrôtových slúchadiel. Vysoká úroveň personalizácie vašich potrieb, zvyklostí a zvukových preferencií vám poskytne aplikácia CapTune™ od Sennheiser.
 
Tak ako to v mnohých snoch býva, nové slúchadlá  Sennheiser PXC 550 Wireless predpokladajú vopred každú potrebu svojho majiteľa a poskytujú mu úplne neobvyklý komfort bezdrôtového posluchu a dokonca sú schopné vytvoriť okolo nich zónu kľudu a dokonalej pohody.  
 
Veľmi dlhá show
Slúchadlá PXC 550 Wireless sú navrhnuté pre dlhé a časté cesty, na veľmi dlhé cesty, a preto sú schopné prevádzky až 30 hodín.  To teda znamená, že na jedno nabitie akumulátora s nimi môžete obletieť svet.
 
Chytrý spolucestujúci
Sennheiser PXC 550 Wireless ponúkajú svoje chytré cestovateľské skúsenosti, ktoré kombinujú s tým, čo potrebujete práve vy a práve teraz. Teda úplne prehľadnú obsluhu na dotykovom paneli, hlasové pokyny priamo do slúchadiel, prehľadná možnosť výberu a zmeny nastavenia a automatické zastavení prehrávania hudby pri prijatí hovoru.  
 
Nadštandardné služby užívateľovi začínajú už neodkladným prihlásením/párovaním vďaka NFC, vysokou kvalitou zvukového prenosu Bluetooth. 
 
Personalizácia posluchu a funkcia pomoci CapTune™
PXC 550 Wireless štyri možnosti uloženia vami predvolených nastavení, teda profilov a ich jednoduché vyvolanie z pamäti. Táto aplikácia je voľne dostupná k stiahnutiu ako pre Android tak pre iOS, v oboch prípadoch s excelentnou zvukovou kvalitou, dynamickým prejavom a mimoriadnou ústretovosťou k posluchovým preferenciám užívateľa. Získate nielen vynikajúci ekvalizér, ale i možnosť priameho porovnávania prepínaním medzi jednotlivými nastaveniami. Špeciálne vyvinutý plug-in pre mimoriadne adaptabilné potlačenie vnímania okolitého hluku, aktiváciu hlasových výziev a Smart Pause.
 
Hovorte bez prerušovania, počúvajte bez rušenia
Ostať dostupný i počas cestovania je dnes omnoho jednoduchšie, bezkonkurenčná čistota prenášaného slova je zaručená kombináciou špeciálne nasmerovaných („neviditeľných“) mikrofónov. Navyše, vôbec nezáleží na tom, v akom hlučnom prostredí telefónny hovor prebieha. Systém slúchadiel PXC 550 Wireless vždy sprostredkuje kryštalicky čistý zvuk a dávajú cestovateľovi ideálny priestor pre hovory, ako súkromné, tak i služobné, a umožňuje kľudný odpočinok a ticho a sústredenie na prácu. Systém potlačenia vnímania hluku Sennheisers NoiseGardTM hybrid je vďaka adaptabilnej reakcienastavovania hodnôt na okolitý hluk zaručuje absolútne nerušený posluch.
 
Kvalita Sennheiser a neuveriteľný komfort
Absolútne dokonalá ergonómia, mizivá hmotnosť, a vysoko kvalitné materiály robia z PXC 550 Wireless extrémne pohodlné slúchadlá i na veľmi dlhé počúvanie. Náušníky sú výsledkom dlhého vývoja a sú veľmi pohodlné. Navyše, slúchadlá, sú po zložení úplne ploché a je možné ich jednoducho prenášať.