Brand webu
Úvod   »   Konferenčné a sprievodcovské systémy   »   TeamConnect Ceiling

TeamConnect Ceiling
TeamConnect Ceiling - najlepší systém pre telekonferencie i ozvučenie sál a učební
Sennheiser TeamConnect Ceiling je nová generácia riešení pre ozvučenie konferenčných a zasadacích miestností. Diskrétny, takmer neviditeľný stropný mikrofón umožňuje snímanie zvuku bez inštalovaných stolných mikrofónov a spoločne s riadiacou jednotkou pridáva benefit obmedzovaniu echa a auto-mixingu pri pripojení k telekonferencii. Toto riešenie ponúka veľkú flexibilitu a variabilitu zasadacieho ho poriadku vrátane pokrytia pohybujúceho sa rečníka pri prezentácii.

Sennheiser TCC využíva veľmi sofistikované technické riešenie, kedy pole smerových mikrofónových kapsúl (28 mikrofónov pri TCC 2, 15 mikrofónov pri TCC-M) sleduje zdroj zvuku pre garanciu najlepšej kvality signálu a zrozumiteľnosti reči pri ozvučení či telekonferencii. Sofistikovaná elektronika dokáže pohybujúceho sa rečníka sledovať bez prerušenia či zoslabenia hlasu. Údaje o polohe a pohybe rečníka môžu byť odovzdávané do riadiacej jednotky kamerového systému (napr. QSC, Lumens alebo 1 beyond) a webové kamery sú vďaka tomu schopné sledovať a približovať práve hovoriacu osobu.

V rámci kompletu s ozvučením miestnosti existujú možnosti dodávky kompletného systému vrátane zvukového procesora a reproduktorov, napr. Bose (Bose ES1 Ceiling Audio Solution). Mikrofónne systémy TeamConnect Ceiling sa dodávajú v bielej a čiernej farbe.

Pozrite sa na TeamConnect Ceiling 2 pre väčšie miestnosti 
Pozrite sa na TeamConnect Ceiling M pre menšie miestnosti Možnosti montáže mikrofónneho poľa

Sennheiser TCC je možné zabudovať do rastra stropných podhľadov a zaistiť tým jeho neviditeľnosť z architektonického hľadiska. Kde podhľady nie sú, nastupujú ďalšie možnosti pripevnenia - priamo k stropu alebo elegantne pomocou tenkých oceľových laniek (veľmi vhodné pre vysoké miestnosti).

  


Vlastnosti systému TeamConnect Ceiling 
 • špičková akustická kvalita
 • možnosť rozšíriť pomocou ďalších mikrofónov
 • vysoká smerovosť stropného mikrofónu s automatickým zameraním hovorcu zaisťuje excelentnú zvukovú kvalitu a rečovú zrozumiteľnosť
 • informácie o stave pomocou LED
 • nadčasový a elegantný dizajn
 • 3 varianty inštalácie na strop
 • ľahká údržba
 • diskrétna kabeláž
 • kompatibilný s externými DSP procesormi
 • prehľadný obslužný softvér Control Cockpit
 • TCC 2 - 28 mikrofónnych kapsúl, pre miestnosti do 80 m2, polomer snímania 5 m
 • TCC M - 15 mikrofónnych kapsúl, pre miestnosti do 40 m2, polomer snímania 3,5 m

Plánovanie umiestnenia mikrofónu v miestnosti

Webová aplikácia Sennheiser Room Planner Vám pomôže zariadiť rokovaciu či inú miestnosť zvukovou technikou Sennheiser. Môžete si jednoducho nakresliť miestnosť vrátane umiestnenia nábytku a vybrať si to najlepšie riešenie pre ozvučenie. Aplikácia Vám pomôže nájsť odpovede na tieto otázky:

1. Aké riešenie Sennheiser je to pravé pre moju kanceláriu?

2. Čo všetko potrebujem aby každý účastník bol dobre počuť?

3. Kam by som mal umiestniť TCC?

Skúste si odpovedať s aplikáciou Sennheiser Room Planner:

https://roomplanner.sennheiser.com