Brand webu
Úvod   »   Konferenčné a sprievodcovské systémy   »   TeamConnect ISP

TeamConnect ISP
TC ISP - ideálne riešenie pre stredne veľké telekonferencie
 


TeamConnect Intelligent Speaker je kombinácia mikrofónu s reproduktorom na zabezpečenie dokonalého zvuku pri videokonferenciách. Je vhodný pre stredné veľkosti miestnosti s počtom účastníkov medzi 6 až 12.Šikovné a efektívne jednanie

Inštalácia a pripojenie už nemôže byť jednoduchšie - všetky vlastnosti mikrofónu môžete využiť ihneď po inštalácii v prostredí Microsoft Teams Room. Vďaka príjemnému a jednoduchému rozhraniu nemusíte nič komplikovane nastavovať, nepotrebujete notebook, tablet ani pero a zápisník. Mikrofón v reálnom čase prepisuje hovorené slovo do textu a vie rozlíšiť až 10 rôznych hlasov v miestnosti.

Technický popis TC-ISP
Bezdotykovo a inteligentne

Kľúčová vlastnosť TC ISP je spolupráca. Používatelia Microsoft Teams sa pripoja ku konferencii v jedinom okamihu bez dotyku mikrofónu. Už nebudete strácať čas hľadaním káblov a nastavovaním periférií, pretože TC ISP vie rozpoznať hlasové príkazy a reagovať na ne prostredníctvom hlasovej asistentky Cortana (táto funkcia je dostupná v regiónoch podporovaných Microsoft Teams Room, rozsah funkcií zistíte na informáciách Microsoft).
Špičková kvalita zvuku

Sennheiser a Microsoft spoločne posunuli komfort pri používaní kancelárie Microsoft Teams Room na vyššiu úroveň aj vďaka tomu, že používatelia Microsoft Teams majú teraz výhodu úplne inej kvality zvuku. TC ISP, vybavený výkonným reproduktorom a 7 špeciálnymi mikrofónmi, pokrýva polomer až 3,5 metra perfektne zrozumiteľným hlasom. Vďaka tomuto užívateľsky príjemnému všesmerovému mikrofónu vám odpadnú technické problémy a budete mať viac času na spoluprácu a produktivitu.

Spolupráce bez omezení

Pro vzdálené účastníky nebo osoby s poruchou sluchu je možnost přepisu mluveného slova do textu obrovskou výhodou, která je "posadí ke stejnému stolu". Kompletní přepsané dokumenty jsou k dispozici okamžitě po konferenci pro možnost týmové práce bez limitujících faktorů. Sennheiser a Microsoft tím posunují hranice konferenčního prostředí a Microsoft Teams Room s TeamConnect Intelligent Speaker je tak mnohem lepším pracovním prostředím než dříve.
Použití


Nastavení TeamConnect Intelligent Speaker je jednoduché. Dostanete ho s krabičkou Power & Data Box, kterou připojíte k napájení a ovládacímu panelu Microsoft Teams Room. Zbývá už jenom zapojit TC ISP pomocí přibaleného USB kabelu do Power & Data Box a je hotovo.

Pre ďalšie informácie píšte na sales@elviapro.sk alebo nám zavolajte na telefónne číslo +421 2 4341 1928 / +421 2 4341 1929