Brand webu

Popis produktu

Na každom detaile záleží. Precízne vyrobená audiofilné in-ear slúchadlá s inovatívnou technológiou Sennheiser X3R. Zažite vrchol nemeckej zvukovej techniky so slúchadlami, ktoré poskytujú iba ten najčistejší a najprirodzenejší zvuk.

Hoci ide o jednopásmové slúchadlá, teda s jedným 7 mm Extra Wide Band (XWB) reproduktorom, je ozvučnica každého slúchadla tvorená unikátnym X3R vnútorným priestorom. Je teda rozdelená na tri vyhĺbené, samostatné, vnútorné komory, každá s vlastným Helmholtzovým rezonátorom (teda bassreflexom). Komory vnútorného priestoru ozvučnice sú navrhnuté tak, aby akustické procesy v uzavretom priestore odstraňovali možnosť vzniku rušivých rezonancií. Drobná ozvučnica je vyrobená z jedného kusu alumínia na najmodernejších CNC strojoch schopných obrábať kovy v piatich naprogramovaných osiach. Samotný proces obrábania blokov hliníka, z ktorých je vytvorený jeden pár celokovových miniatúrnych ozvučníc, trvá 40 minút. Tieto konštrukčné finesy sú rozhodujúce nielen pre kvalitu a realistickosť basov, ale aj pre dokonalé vykreslenie výšok, ktorých prekreslenie neruší žiadne okolité vzduchové záchvevy, rezonancie či ovplyvňovanie v miniatúrnom uzavretom priestore. Vyššie spomínaný sedemmilimetrový XWB reproduktor je vybavený membránou z novo vyvinutého materiálu a je odlišného tvaru než u predchádzajúcich modelov. Množstvo dielov, z ktorých sú slúchadlá zložené, vidíte na obrázku. Každé slúchadlo je ručne zostavované špecialistami v nemeckej továrni. K dokonalému signálovému pripojeniu slúži masívne pozlátené MMCX konektormi zabudované do ozvučnice slúchadiel.

 

Výbava slúchadiel IE 900

Voľbou kvalitných MMCX konektorov je otvorená možnosť voliť si kábel a teda konkrétne signálové pripojenie podľa výstupu vášho prehrávača. Pri všetkých v sete dodávaných káblov je použitá mimoriadne kvalitná bezkyslíkatá meď a kábel je vystužený a spevnený para-aramidovými vláknami. Ich mechanická aj elektrická konštrukcia vrátane konektorového zakončenia je odlišná a voľba záleží na možnostiach pripojeného prehrávača. Ponuka priložených prípojných káblov umožňuje symetrické aj nesymetrické zapojenie a k dispozícii sú varianty s konektormi 2,5 mm; 3,5 mm a 4,4 mm. Ich kontaktné plochy sú tiež pozlátené. Prenos signálu z výstupu prehrávača je teda na špičkovej najvyššej kvalite a súčasne máte možnosť vlastnej voľby kábla podľa vašich preferencií. Set je, okrem puzdra, doplnený ušnými hákmi a širokou ponukou adaptérov z rôznych materiálov vrátane pamäťovej peny.

 

Obsah balenia
  • Slúchadlá IE 900
  • Káble vystužené a spevnené para-aramidovými vláknami s konektormi 3,5 mm, 4,4 mm a 2,5 mm
  • 3 páry silikónových ušných adaptérov (S / M / L)
  • 3 páry ušných adaptérov z pamäťovej peny (S / M / L)
  • káblový klip
  • Prémiové puzdro
  • Návod na použitie

Príslušenstvo produktu

Technické údaje

Harmonické skreslenie (THD): <0,05% (94 dB, 1 kHz)
Menovitá impedancia: 16 Ohm
Frekvenčný rozsah: 5 - 48 000 Hz
Hmotnosť: 4 g / 1 slúchadlo, 24 g komplet vrátane kábla
Konštrukcia: in ear canal, dynamická
Akustický tlak: 123 dB (1 Vrms)

Na stiahnutie