Brand webu
Úvod   »   Slúchadlá, náhlavné súpravy a soundbar   »   Hráčske slúchadlá   »   Sennheiser GSP 600

Sennheiser GSP 600

Profesionálny herný headset s potlačením vnímania okolitého hluku
Cena s DPH 249,00 €
Nájsť predajcu vo svojom okolí

Popis produktu

Profesionálny herný headset s potlačením vnímania okolitého hluku Sennheiser GSP 600. Tieto špičkové slúchadlá poskytujú vysoko kvalitnú reprodukciu zvuku pre maximálny zážitok z hry a súčasne ticho pre maximálne sústredenie a možnosť vnímania aj najtichších detailov vo zvukovom sprievode hry. Tým je akustická súčasť každej hry posunutá výrazne na vyšší level. Hráč sa lepšie orientuje v priestore a v hroziacich zmenách situácie. Tieto úplne uzavreté, veľmi kvalitne pasívne odhlučnené slúchadlá sú doplnené o aktívnu elimináciu okolitého hluku. Táto dvojitá ochrana si poradí aj s hlukom pri medzinárodných herných súťažiach, ale aj z bežnej prevádzky domácnosti. Slúchadlový headset je vybavený veľmi kvalitným mikrofónom s dokonalou zrozumiteľnosťou, ktorá je podstatná k rýchlej tímovej komunikácii v strese hry. Reprodukcia aj kvalita mikrofónu bola výrazne vyladená oproti predošlým modelom herných slúchadiel. Model GSP 600 je naozaj vyladený herný bonbónik.

Medzi jeho novo rozvinuté vlastnosti patria aj úplne nové náušníky, vylepšený tvar, presnejšie nastavenie a voliteľný prítlak. Úplne nové sú aj materiály (náplne aj poťahu polstrovanie náušníkov) aj dômyselnejší záves, všetko s výrazne príjemnejšími vlastnosťami.

Herné slúchadlá GSP 600 sú kompatibilné ako pre PC, Mac tak i pre ďalšie herné konzoly s 3,5 mm jackom. Vďaka veľmi nízkej impedancii slúchadiel sú využiteľné aj u konzol s nízkym výkonom.

 
Vlastnosti
  • V Nemecku vyvinuté reproduktory firmy Sennheiser zaručujú dokonalú reprodukciu a čistotu zvuku
  • E.A.R. (Ergonomic Acoustic Refinement) - táto technológia bola vyvinutá pre vysoko realistické zážitky z počúvania, vďaka špeciálne polohovaným reproduktorom a tvarovaniu akustického vnútra slúchadlovej mušle. Zvuk ide priamo a celkom prirodzene do zvukovodu ucha.
  • Pokročilý mikrofón (zodpovedajúci rozhlasovej kvalite) výrazne potláča snímanie okolitých ruchov a šumov a zachováva vysokú zvukovú kvalitu a čistotu pre dokonalú zrozumiteľnosť komunikácie
  • Uzavreté slúchadlové mušle, ergonomické náušníky a špeciálny spôsob zavesenia umožňujú slúchadlám poskytnúť vynikajúci spôsob kontaktu s okolím ucha a perfektné akustickú izoláciu od okolitého hluku.
  • Nastaviteľný tlak slúchadlových mušlí umožňuje jednoduché prispôsobenie rôznym užívateľom s odlišne veľkou hlavou
  • Automatické vypnutie mikrofónu jednoduchým zdvihnutím ramienka
  • Hi-tech materiál náušníkov udržiava uši v chlade a nelepí sa na koži.
  • Veľmi pevná kovová konštrukcia uchytenia slúchadlových mušlí a vysoko kvalitné Hi-tech materiály poskytujú týmto slúchadlám až neuveriteľnú odolnosť a dlhú životnosť. Výmenné diely - náhradné náušníky, káble a ďalšie vonkajšie diely
  • Intuitívne ovládače hlasitosti umiestnené na pravej slúchadlovej mušli pre bezproblémové nastavenie
  • Kompatibilný s PC, Mac, PS4 ™, Xbox One a ďalšími konzolami s 3,5 mm jackom


Obsah balenia
Slúchadlá GSP 600
GSA 505 PC kábel
GSA 506 kábel pre pripojenie k hernej konzole
bezpečnostné pokyny
Návod na použitie

Príslušenstvo produktu

Technické údaje

Slúchadlá
Menovitá impedancia: 28 Ω
Frekvenčný rozsah: 10 - 30.000 Hz
Dĺžka kábla: 2,5 m PC kábel / 1,5 m konzolový kábel
Akustický tlak: 112 dB
Hmotnosť: 395 g
Konštrukcia: dynamická, uzavretá, circum-aurální
Slúchadlový konektor: 2 x 3,5 mm (3-pólové konektory) / 1 x 3,5 mm (4-pólové konektory)


Mikrofón
Frekvenčný rozsah: 10 - 18.000 Hz
Citlivosť: - 47 dBV / PA

Na stiahnutie