Brand webu
Úvod   »   Slúchadlá, náhlavné súpravy a soundbar   »   Hráčske slúchadlá   »   Sennheiser GSP 670

Sennheiser GSP 670

Hráčske slúchadlá s bezdrôtovým pripojením Bluetooth
Cena s DPH 349,00 €
Nájsť predajcu vo svojom okolí

Popis produktu

Profesionálny herný headset s bezdrôtovým pripojením Bluetooth a mimoriadne nízkou latenciou. Je kompatibilný s PC a SONY PlayStation 4 (dongle GSA 70 v balení). Súčasne je kompatibilný so smartfónmi a tabletmi a umožňuje klasické telefonovanie mobilom. Tieto špičkové slúchadlá poskytujú vysoko kvalitnú reprodukciu zvuku pre maximálny zážitok z hry, hudobných skladieb a súčasne dokonale zrozumiteľné telefonické hovory aj v hlučných miestach. Obsahuje možnosť nastaviť rôzne režimy priestorového zvuku a ekvalizácie s možnosťou uloženia a rýchlej voľby. Tým je akustická súčasť každej hry posunutá výrazne na vyšší level. Hráč sa tak lepšie orientuje v priestore a v hroziacich zmenách situácie. Tieto uzavreté, veľmi kvalitne pasívne odhlučnené slúchadlá poskytujú pokoj na hru i počúvanie. Slúchadlový headset je vybavený veľmi kvalitným mikrofónom a poskytuje dokonalú zrozumiteľnosť. Reprodukcia slúchadiel aj kvalita mikrofónu bola výrazne vyladená oproti predošlým modelom herných slúchadiel. Model SVP 670 je naozaj k dokonalosti dotiahnutý headsetový bonbónik. Ponúka tiež ultra rýchle nabíjanie pomocou kábla USB. Len za sedem minút je nabitý na ďalšie 2 hodiny plnej prevádzky. Pri plnom nabití vydrží v plnej prevádzke až 20 hodín. Aj počas nabíjania je plne funkčný.

Medzi jeho novo rozvinuté mechanické vlastnosti patria aj úplne nové náušníky, vylepšený tvar, presnejšia a odolnejšia mechanika nastavenia a voliteľný prítlak. Úplne nové sú aj materiály (náplne aj poťah polstrovania náušníkov) aj spomínaný dômyselnejší záves, všetko napomáha výrazne príjemnejším vlastnostiam a pohodovejšiemu užívaniu.

 
Vlastnosti
  • V Nemecku vyvinuté reproduktory firmy Sennheiser zaručujú dokonalú reprodukciu a čistotu zvuku
  • Bezdrôtový prenos s mimoriadne nízkou mierou latencie
  • Pokročilý mikrofón (zodpovedajúci rozhlasovej kvalite) výrazne potláča snímanie okolitých ruchov a šumov (noise-Cancelling) a zachováva vysokú zvukovú kvalitu a čistotu pre dokonalú zrozumiteľnosť komunikácie
  • Uzavreté slúchadlové mušle, ergonomické náušníky a špeciálny spôsob zavesenia umožňujú slúchadlám poskytnúť vynikajúci spôsob kontaktu s okolím ucha a perfektnú akustickú izoláciu od okolitého hluku
  • Nastaviteľný tlak slúchadlových mušlí umožňuje jednoduché prispôsobenie rôznym užívateľom s odlišne veľkou hlavou
  • Automatické vypnutie mikrofónu jednoduchým zdvihnutím ramienka
  • Hi-tech materiál náušníkov udržiava uši v chlade a nelepí sa na koži
  • Veľmi pevná kovová konštrukcia uchytenia slúchadlových mušlí a vysoko kvalitné Hi-tech materiály poskytujú týmto slúchadlám až neuveriteľnú odolnosť a dlhú životnosť. Výmenné diely - náhradné náušníky, káble a ďalšie vonkajšie diely možno ľahko dokúpiť a vymeniť.


Obsah balenia
Slúchadlá GSP 670
GSA 70 Dongle
USB kábel
bezpečnostné pokyny
Návod na použitie
 

Príslušenstvo produktu

Technické údaje

Slúchadlá
Akustický tlak: 112 dB
Frekvenčný rozsah: 10 - 23 000 Hz
Dĺžka kábla: 1,5 m USB kábel
Hmotnosť: 398 g
Verzia Bluetooth: 5.0
Konštrukcia: dynamické, uzavreté
Doba prevádzky: batérie 16 - 20 hod.
Slúchadlový konektor: USB kábel

Mikrofón
Frekvenčný rozsah: 10 - 7 300 Hz
Citlivosť: - 47 dBV / Pa

Na stiahnutie