Brand webu
Úvod   »   Slúchadlá, náhlavné súpravy a soundbar   »   Hudba a zábava   »   MOMENTUM (2nd Generation)

MOMENTUM (2nd Generation)

Záľuba v špičkovom výkone. Uzavreté slúchadlá, ktoré ponúkajú optimálne odhlučnenie a komfort.
Nájsť predajcu vo svojom okolí

Popis produktu

MOMENTUM - Nová generácia
Nové slúchadlá MOMENTUM sú dôkazom spojenia precízneho a detailného zvuku. Od vysoko kvalitných materiálov ako brúsený „stainless steel“ a najlepšia koža dodávajú perfektné dokončenie zážitku z počúvania Vašej hudby. Developeri firmy Sennheiser pracovali na skombinovaní požiadaviek zákazníkov a technických inovácii na vytvorenie zatiaľ najlepších slúchadiel MOMENTUM M2.

Zvuk - vysoko kvalitný a
Slúchadlá MOMENTUM novej generácie opisujú každý detail okolo Vašich uší. Vďaka 18 Ω neodymovým meničom. S veľkými membránami a charakteristickým zvukom MOMENTUM dodajú ešte lepší zážitok. Čistý, bohatý na detaily a so silnými basami.
Dizajn - nadčasový a čistý
Láska pre detail je jednou z charakterových čŕt slúchadiel MOMENTUM: S jazdcami vyrobenými zo „stainless steel“ a luxusnej kože pokrývajúcej ušné mušle s novým dizajnom. Ich zvuk a ich dokončenie s presne umiestnenými švíkmi robia zo slúchadiel MOMENTUM potešením pre všetky zmysly.

Konštrukcia
Ušné mušle slúchadiel MOMENTUM sú prichytené na špičkových okrúhlych kĺboch plynulo behajúcich po nastaviteľných jazdcoch vyrobených z brúseného „stainless steel“. Individuálne nastavenie je dôležité ako pre komfort tak aj pre zvuk. A s novo-nadizajnovanými mušľami slúchadlá MOMENTUM ponúkajú ešte viac pohodlia pri ich nosení.

Pripojenie - estetické a mobilné
3,5mm Jack je špeciálne vyrobený hlavne pre používanie s prenosnými prehrávačmi. Audio kábel s Jack-mi na oboch koncoch je úplne odpojiteľný a môže byť vymenený ak je to potrebné.

Ovládanie - intuitívne a po ruke
S na kábli zabudovaným ovládačom môžete pohodlne ovládať Vaše telefonáty, hudbu a hlasitosť. Naviac, zariadenia Apple ako iPod, iPhone, iPad sú podporované rovnako ako smartfóny a tablety Android.

Obsah balenia
  • Slúchadlá MOMENTUM M2
  • RCA M2 kábel: 1,4m dlhý audio kábel so zabudovaným ovládačom a mikrofónom / 3,5mm Jack
  • Návod
  • Puzdro


 

Príslušenstvo produktu

Technické údaje

Slúchadlá
Farba: hnedá, slonovinová, čierna
Impedancia: 18 Ω
Frekvenčný rozsah: 16 - 22 000 Hz
Akustický tlak (SPL): 113db (1 kHz/1 Vrms)
Harmonické skreslenie (THD): <0,5%
Contact pressure: cca 3,2 N
Typ ušníc: okolo-ušný
Jack: 3,5mm
Dĺžka kábla: 1,4m (odpojiteľný)
Mikrofón
Frekvenčný rozsah: 100 - 10 000Hz
Smerová charakteristika: všesmerová

Na stiahnutie