Brand webu
Úvod   »   Slúchadlá, náhlavné súpravy a soundbar   »   Šport   »   Sennheiser CX SPORT

Sennheiser CX SPORT

Športové bluetooth slúchadlá
Cena s DPH 129,00 €
Nájsť predajcu vo svojom okolí

Popis produktu

Tento model bezdrôtových Bluetooth slúchadiel je určený pre nadšených športovcov. Ide o ultra-ľahký model s BT bezdrôtovým prenosom signálu, vďaka tejto kombinácii zažijete úžasný komfort pri pohybe a počúvanie vás tak môže doprevádzať aj vo veľmi ťažkých podmienkach najrôznejších športovných aktivitách. Vďaka pokročilej technológii a mnoho praktickým funkciám si ich budete môcť užívať každý deň. Sú odolné voči potu a striekajúcej vode.

Sennheiser CX SPORT sú In-Ear bezdrôtové slúchadlá/headset v ultraľahkom prevedení, poskytujúce dokonalý komfort pre športovcov vďaka svojej minimálnej hmotnosti a úžasnému, čistému a detailnému zvuku. Pokročilá bezdrôtová technológia umožňuje dlhú prevádzku na batérie a aj pri dlhšie trvajúcich športových výkonoch si môžete užívať obľúbenú hudbu a prijímať nevyhnutné telefónne hovory kdekoľvek. Výhodou je vysoko kvalitný Hi-Fi detailný, farebný a dynamický zvuk, to všetko vo veľmi atraktívnej cenovej úrovni.  

Nový model Sennheiser CX SPORT je určený pre každého, kto si rád užívá vysoko kvalitný Hi-Fi zvuk pri behu, lyžovaní, v posilňovniach a inde. Tento nový model spojuje vlastnosti miniatúrnych In-Ear slúchadiel s pokročilou bezdrôtovou technológiou a unikátnee nízkou hmotnosťou. Tieto ultraľahké kompaktné slúchadlá poskytujú dokonalý komfort a pohodlie počúvania bez káblu. Vďaka inštalovaným vysoko kvalitným reproduktorom Sennheiser poskytujú CX SPORT  vysoko čistý, transparentný, dynamický a detailný zvuk s výrazným basom. Vďaka Bluetooth 4.2 a kodeku Qualcomm® apt-X™ určených pre prenos ozajstného Hi-Fi zvuku, je možné od počúvania požadovať naozaj maximálne výsledky.  Dalšou výhodou je schopnosť multikonektivity, teda možnosť súčasného párovania s dvomi komponentmi. Mimoriadnym bonusom je kvalitný integrovaný mikrofón. Ku komfortu obsluhy prispieva aj trojtlačidlový, ľahko dostupný ovládač určený k riadeniu hudby a telefonovania, špecialitou je, že o niektorých funkciách a stavoch (napr. vybité batérie) ste informovaný hlasom. Káblik je výhodou, protože môže slúžiť aj ako zabezpečenie bezproblémového transportu slúchadiel vybratých z ucha. Keď ich práve nepoužívate, nemusíte ich udkladať, proste visia na krku a nestratíte ich. Vo výbave je sada adaptérov pre dokonalú personalizáciu podľa veľkosti zvukovodu (XS, S, M, L). Dokonalým utesnením dôjde nielen k utlumeniu vnímania okolitého hluku, ale aj k dokonalej reprodukcii nízkych kmitočtov. Tento model je vyrobený z hitech materiálov, veľmi odolných a preto vám tieto slúchadlá budú robiť dlho radosť. Batérie vydržia až šesť hodín nepretržitej prevádzky a plne sa nabije za 2 hodiny obyčajným pripojením na USB kábel/počítač či nabíjačku. Za desať minút nabíjania budú slúchadlá hrať 1 hodinu.   

Príslušenstvo produktu

Technické údaje

Slúchadlá:
Harmonické skreslenie (THD): < 0.5%
Frekvenčný rozsah: 17 - 21 000 Hz
Hmotnosť: 15,07 g
Konštrukcia: in ear canal, dynamická
Akustický tlak: 112 dB
Bluetooth: 4.2
Nabíjacia doba akumulátorov: cca 1,5 hod.
Doba prevádzky: 6 hodín na jedno nabitie


Mikrofón:
Smerová charakteristika: všesmerový
Citlivosť: - 44 dB V/Pa 

Na stiahnutie