Brand webu
Úvod   »   Mikrofóny, mikroporty a odposluchy   »   Bezdrôtové mikrofóny ew G4

Bezdrôtové mikrofóny ew G4

Bezdrôtové mikrofóny ktoré rastú s vami.

Štvrtá generácia najobľúbenejších bezdrôtových mikrofónov Sennheiser - evolution wireless - spĺňa všetko. Flexibilita, jednoduché použitie i spoľahlivosť. Na turné, filmovom natáčaní, na konferencii alebo v aule - ew G4 zvládne čokoľvek
 
Flexibilné použitie
Klubové ozvučenie? Veľká "stage" na festivale? Natáčanie filmu? Aula vysokej školy? Konferenčná sála? Pre ew G4 to nie je problém. Rad 100 šetrí drahocenný čas pri bleskovom nastavení až 12 kanálov. A rady 300 a 500 prichádzajú s širším frekvenčným pásmom, laditeľným v rozsahu 88 MHz.
 
Jednoduchosť komplikovaného nastavenia
ew G4 je vo svojej kategórii najjednoduchším profesionálnym systémom, čo sa týka nastavenia. Logicky členený displej prijímača s technológiou True-Diversity ponúka jednoduchú a rýchlu manipuláciu. Program Wireless System Manager (pre rad 300 a 500) alebo aplikácie Control Cockpit (pre rad 300) neuveriteľne zjednodušuje riadenie viackanálového systému a zaručuje perfektný pracovné prostredie.

Bezdrôtový prenos bez kompromisov
Dokonalý prenos zvuku na 100 metrov, vysielací výkon 50 mW, mikrofóny odolné proti spätnej vazdě - to všetko poskytuje absolútnu spoľahlivosť kvalitné produkcie. ew G4 garantuje, že všetko funguje na prvý zapojenie - aj keď natáčate film obklopení niekoľkými ďalšími štábmi. Na ew G4 sa jednoducho môžete spoľahnúť, kedykoľvek a kdekoľvek.

Ešte viac možností
Celý systém evolution wireless je koncipovaný pre všetky mysliteľné využitia. A vo verzii G4 Sennheiser ešte pridal ďalšie komponenty: "combo" set rady 100 s ručným aj klopovým mikrofónom, kamerové sety v rade 500 aj cenovo dostupné sety rady 300 pre konferenčné použitie.